Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem jóvá a, hibáimat?

Hogyan tegyem jóvá a, hibáimat?

Figyelt kérdés
Sziasztok... Mindent elszúrtam, szinte a, saját életem is de megbántam mindent jó Ember szeretnék lenni. De hibáiból tanulunk, és én most bakiztam... De a vétkeimnek,nem csak én vagyok az oka szinte a körülmények a családomra egy csapás ért sőt, tönkre tett mindent, de régen ez nem Így volt, soha nem voltak bűneim a, legjobb gyerek voltam, szóval ezt szeretném ha minden olyan lenne mint, régen ám (13) éves vagyok szerintem még nincs késő sokszor nem fogadtam szót,.... Elveszítettem legjobb barátnőimet akiket, mostanra kibeszéltem mostanra mindent meg szeretnék változtatni ti mit javasoltok? A válaszokat köszönöm....

2016. szept. 5. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

változz meg próbálj meg mindenkivel kedves lenni mindig mosolyog még ha fáj is..

és a barátnőidtől kérj bocsánatot..

2016. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úr isten!!!!!!!

Micsoda 13 éves probléma...


Kérj bocsánatot...

2016. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!