Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek az álmomnak...

Szerintetek ennek az álmomnak van jelentése?

Figyelt kérdés

Körülbelül két évvel ezelőttől hetente többször azt álmodtam, hogy vagy nagymamám vagy nagypapám meghalt. Az utóbbi félévben viszont egyáltalán nem álmodtam ilyet, vagy csak elvétve. Szinte mindennél jobban szeretem a nagyszüleimet. Amikor ezt álmodtam, mindig sírva, teljesen leizzadva riadtam fel. Az álomban nagyi vagy nagyapa temetése volt, a magasba tartva cipelték a koporsót, és mi elszóródva álltunk mozdulatlanul a félhomályban. Alig látszódott valami, olyan sötét volt. Egyszer nagymamával, egyszer nagyapával történt ez.

.

.

.

Augusztus elején jött a telefon, hogy az én drága nagyapám meghalt... A valóságban...

Az utóbbi időben nem stresszeltem ezen, csak élveztem a társaságukat és a szeretetüket, majd egyszer egy telefonhívás, hogy vége...

.

Szerintetek volt/van ennek az álomsorozatnak jelentősége?

Az álom mindig ugyanúgy játszódott, az utána való ébredés is ugyanolyan volt.

15/L



2016. szept. 5. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, valószínűleg tudat alatt készítetted magadat arra, hogy ez be fog következni. Én is többször álmodtam már az egyetlen, még élő nagymamámról ilyet. Legalábbis ennek tudom be.
2016. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 striga ***** válasza:
Ha nagyon szereted őket ez természetes, félsz az elvesztésüktől, és ahogy az előttem lévő írta, lehet, hogy a szervezeted, elméd így készít fel az elvesztésükre.
2016. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.Pszichédben tudatosult az elmúlás közeledte.


Sose feledd:Szeretteid örökre veled vannak azokon az emlékeken keresztül,melyeket közösen szereztetek!Azokat bármikor előveheted,amikor szeretetük,és szeretésük hiányzik,vagy csak ismeretlen keresztút előtt állsz.

2016. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!