Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki közmunk...

Van köztetek olyan aki közmunkás volt irodában (pl. Kormányhivatal ) és egy idő után lett hely és felvették "normál " állásba? Esetleg ismertek valakit aki így volt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy nincs egy se.

Eleve az ilyen emberek azért a nyomorúságos kis pénzért nem dolgoznak teljes erőbedobással.

A cégnek pedig nagyon kényelmes a féláron dolgozó, bármikor elküldhető ember. Nem fogja felvenni teljes fizetéssel, határozatlan munkaidőre.

2016. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én ismerek két személyt is akit felvettek közmunkáról normál állásban.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert érdekel, hogy mennyire gyakori...

2016. szept. 8. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A volt munkahelyemen volt egy ember, akit àtvettek rendes állásba, ahol most vagyok itt is van pár ember, akik àtkerültek, de olyanok szép számmal vannak, akik 3-4 éve dolgoznak közmunkàban.
2016. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!