Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen olcsó kategóriás...

Milyen olcsó kategóriás láncfűrészt érdemes venni? MTD? Garden master , strausz? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
?????
2016. szept. 9. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Szia


Nekünk van egy 2000w-os MTD láncfűrészünk.

Azt tudom mondani neked, hogy kisebb kerti munkára tökéletesen megfelel, de ha téli tüzelőt akarsz vágni, vagy nagyobb rönköket, ahhoz nézz egy kicsit minőségibb márkát.

Mi tavaly vettük, akkor egy télre való fát össze tudtunk vele vágni( rönkfa) de idén már nem az igazi.

Tehát olyan 1 szezon fűrész.

2016. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ !

Sajnos az mtd vel már megégettem a kezem 2 napot bírt ki benzines volt és menesztettem a portáról (mtd gcs 46/45) !!

most egy makita 32 cm3 is gépem van e mellé akarok valami nagyot-nagyobbat a nagy rönkök szétvágásához !! kb 45-50 cm3 is benzinest !!!! persze megfelelő áron !

2016. okt. 1. 21:11
 4/5 anonim válasza:

Üdv!


Ha még aktuális a kérdés. Nekem egy Garden Master van. Kb 6-7 éve kaptam ajándékba karácsonyra. Nem mondom,hogy szét van hajtva,de az sem,hogy nem használom. Eddig bírja gond nélkül. Gyárilag oregon lánccal volt szerelve,még egy élezést kibír és cserés lesz. A vezetőlap hibátlan. Egyedül a gyertya lett cserés éppen az elmúlt hetekben. Ezen kívül semmi baja. Hogy mennyi fát vágtam össze vele eddig? Hát ez jó kérdés,de telente 1-1,5 m3 biztosan. Plusz gyümölcsfák a kertben, meg most egy kis tisztító munkában is megállja a helyét az erdőben. Obi meg a Metró tutira forgalmazza. Akcióban akár 25 körül is megvehető. Nekem bevállt, merem ajánlani. Ha komolyabbra kell,akkor a Partner márkát javasolom. Az olyan 60E környéke.

2016. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Partner jó, nekem is az van de a Garden master sokkal jobb ár érték arányban van és ezzel ugyanúgy vannak gondok néha mint általában egy láncfűrésszel.
2019. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!