Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban mennyiből élsz...

Németországban mennyiből élsz meg?

Figyelt kérdés
Pontosítva az érdekelne hogyha egymagam most kimegyek Németországba lesz xy fizetésem most az lényegtelen hogy mennyi. lesz szállásom csak rezsit kel fizetnem. hány euró szükséges havonta? persze tudom hogy nem lehet megmondani mennyit fogok én költeni de egy becslést ha tudnátok esetleg írni azt megköszönném. vagy ha jelenleg is kint dolgoztok szállást leszámítva mennyiből jöttök ki? dohányzom és napi 1 vagy 2 sört megiszok. (mint említettem tudom hogy nem lehet pontosat írni. csak egy becsült érték.)

2016. szept. 8. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
havi 800-1000 eurobol mar nem halsz ehen, talan marad is valamennyi.
2016. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kaja megvan havi 150-ből (legyen 200).

Cigaretta kb 5 EUR/doboz, számold ki, mennyit szívsz.

Mi a rezsi? Villany, internet, kábeltévé, szemét, fűtés?

Autód lesz vagy tömegközlekedsz? Az sincs ingyen.

2016. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a rezsi az pont a felsoroltak. és kb akkor cigire is 150 euró között megy el. munkahelyem ott szinte helyben lesz bicikli vagy gyalog. máshova meg ha esetleg megyek az tömegközlekedés. de a közlekedést szerintem nem fontos beleszámolni. Köszönöm az eddigi válaszokat. viszont 800-1000 eurót kicsit(nagyon) sokallom. elég morbid becslést vágtál oda.
2016. szept. 10. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
en 800 eurobol csak nyomorogni tudnek, nem veletlenul irtam annyit.
2016. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 800 Euróból nyomorogsz úgy, hogy nem kell lakbért fizetni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2016. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!