Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A totally spies született...

A totally spies született kémek sorozatban megtudják hogy a 3 csaj kém?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a sorozat és a második évadnál tartok. ha van olyan, ha megtudnák, h ők valójában kémek, az hanyadik évad hányas epizódban van?
2016. szept. 10. 20:47
 1/3 Fanni27 ***** válasza:
Szia, én is még csak a 2.évadnál tartok. Hát amúgy amikor a tetthelyen nyomoznak, akkor mindig bemondják, hogy a WOOPtól jöttek, meg igazából Mandy is simán rájöhetett volna pl: a Sítúra című részben (Kinek lenne véletlenül lézerrúzsa?), de Mandy nem kérdez semmit. Már többen is tudnák a sorozatban, csak... nem tudom valahogy nem raknak bele leleplezést. Egyenlőre, de mondom, pont hogy befejeztem a 2. évadot.
2016. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké

Hát el kell hogy keserítselek már majdnem az összes részt láttam, de nem volt benne leleplezés.😣

2016. okt. 22. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted a Totally Spies - Született kémek című rajzfilmsorozatot, akkor látogass el erre a magyar YouTube csatornára!!!

https://www.youtube.com/channel/UCr1y16gJh05T6LJKnrupypQ


Ide minden epizódot HD-ban töltünk fel, ami azért nem mindenhol van meg (magyar szinkronnal)! Minden szombaton délben, 12:00 órakkor kerül fel egy epizód. Szépen sorban... Tarts velünk!!!

2019. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!