Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hazug Csajok Társasága c....

A Hazug Csajok Társasága c. sorozatban ki írta az üzenetet Hannah gipszére? Többi lent.

Figyelt kérdés
A Hazug Csajok Társasága c. sorozat első évadjának egyik részében Hannah-t elgázolja egy autó és kórházba kerül. A következő rész végén pedig egy üzenet van a törött lábán, pontosabban a gipszén: Elvetettem a sulykot, sajnálom, szeretettel, - A (vagy valami ehhez hasonló). Ezt az üzenetet ki hagyta? Lucas vagy Mona?

2014. aug. 14. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mona
2014. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ő is gázolta el?
2014. aug. 15. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ő is gázolta el. Viszont ő csak 1 -A a sok közül... (Van egy "nagy" -A aki minden "kis" -A t irányít)


Nem akarok többet mondani, majd ha nézed megtudod ;)

2014. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is kértem, hogy többet mondj. Azt kértem, hogy a kérdéseimre válaszolj, amit meg is tettél, de kitoltad még egy kis fecsérléssel amit nem kértem. Meg azt tudtam is.
2014. aug. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!