Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, aki teljesen...

Van olyan, aki teljesen magától tanult meg akusztikus gitáron játszani? És hol tart most ebben?

Figyelt kérdés
Már kb 1-2 éve foglalkoztat a gondolat, hogy meg kellene tanulni gitározni, de gitár híjján volt mire fogni. Most szülinapom alkalmával úgy döntöttem, hogy meglepem magam egy gitárral:) Kinéztem egy könyvet is hozzá (kifejezetten kezdőknek szól). Suli illetve az edzéseim mellett nem tudnék rendszeresen gitár órákra járni, így viszont nem tudom hogy mennyire fontos az, amit kihagyok.... :)

2016. szept. 11. 11:51
 1/1 anonim válasza:
Én magamtól tanultam meg gitározni. A neten rengeteg oktató videó van ahol elmagyaráznak mindent. Egy éve gitározok is az ismerőseim szerint nagyon jól megy.
2017. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!