Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm meghívott...

A legjobb barátnőm meghívott szalagavatójára, mit illik vinni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm meghívott a szalagavatójára és az utána következő buliba ahol az osztálya és azok családja lesz, mit vigyek neki? Gondolom egy csokor vagy ilyesmi, de nem vagyok benne biztos.

#szalagavató #mit illik vinni
2016. szept. 12. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy semmit, de egyébként szerintem vihetnél neki szalagavató előtti valamelyik nap mondjuk egy doboz bonbont, vagy ilyen óriási tábla csokit, de azért, hogy pl ha megy afterpartira, akkor ne kelljen pakolgatnia, mondjuk a szüleinek oda tudja úgy is adni, hogyha szalagavatókor adod át neki, de szerintem lehet, hogy jobb lenne, ha átmennél hozzá valamelyik nap. Szerintem nálunk nem osztogatott csokrot senki se. Csak fotózkodott mindenki mindenkivel. Osztálytársak, évfolyamtársak, keringős párok, rokonok, ilyen csopikban. De szerintem csokrokat oda nem vitt senki, hát pl lehet, hogy azért sem, mert mondjuk akkor ott tartani, fogni műsor közben folyamatosan a nézőtéren, amikor lehet, hogy eleve szűkösen lesznek, és több órás a műsor, és akkor idelóg-odalóg, és pl ha olyan a virágpora, akkor be is fogja az ünnepi ruhákat sárgával, és pl nem tudom, hogy milyen könnyedén jön ki. Öltözőben meg a nagy szoknyakerettől, vagy merevítő vagy miaz, azoktól amúgy se fognak elférni ott az öltözőben, mondjuk akkoris haza tudják majd vinni a szülők, de valakinek addigis fogni kell, mert mit keressen egy csokor a ruhatárban, vagy amikor sokan megindulnak a wc felé mondjuk műsor végén, akkor még azt is kerülgetni kellene, hogyha egyik valaki várja odabent az ajtó előtt a másikat, mármint ahonnan nyílnak a toalettek, szóval addig is csak tartani kéne, meg foglalná picit a helyet, de amúgy én is imádom a virágokat, de szerintem oda nem kell
2016. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! sokat segítettél, és így jobban belegondolva igazad van. Mondjuk viszont mivel megyek az afterre is, lehet, hogy odaviszem majd a csokrot, és ott végülis az étteremben adnak szerintem egy vázát vagy valamit, de lehet, hogy csak másnap viszem, mert én is vigyázzak rá, stb, na mindegy, azért megfontolom, szerintem lehet, higy tényleg csak előtte viszek neki egy csokit, és akkor az úgy jó. Köszi!
2016. szept. 12. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Csokrot ballagáson szokás adni, szalagavatón nem. :) Szerintem oda ne nagyon vigyél semmit.
2016. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kata0403 válasza:
100%
Mi tavaly csokit vittünk, meg gondoltuk veszünk valami vicceset. Aztán a húskloffolónál kötöttünk ki.
2016. szept. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!