Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez edzett acél vipera?

Ez edzett acél vipera?

Figyelt kérdés

Mert látom másik változatoknál kiírva, hogy (edzett) de nekem ez kellene, viszont ennél nincs kiírva semmi info.

Választ előre is köszönöm.



2016. szept. 12. 21:31
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. szept. 12. 21:31
 2/10 anonim ***** válasza:
te ilyet nwm vehetsz, csak rendor, rendvédelmi szerv vásárolhat
2016. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen az
2016. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szlovák webshopból, mert már többen megjárták vele.
2016. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát, én úgy tudom, és erről van egy youtube videó is, hogy otthon tarthatom nyugodtan, csak közterületen nem, az más kérdés, hogy betartom-e és ha elkapnak vele, akkor elkobozzák és pénzbüntetés. semmi más. (a videó alapján).

Másik válaszolótól kérdezném, hogy miből gondolod, hogy ez szlovák webshop? nem értek hozzá szóval oktass ki nyugodtan. De ha az idegen nyelvű szövegekre gondolsz, az cseh, mivel ott gyártják magát a viperát.

2016. szept. 13. 15:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja még azt hozzá tenném, hogy nem adok meg bankkártya adatokat, személyes adatok közül is csak név cím telefonszám, fizetés számításkor kp-ban
2016. szept. 13. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia !


[link]

"Céginformációk:

Z-shops.eu Vadász internetáruház és Nagyker

Székhely : Bratislavská cesta 4303

94501 Komárno"


Több esetben is nem azt küldték, amit rendelt a vevő, és mehetsz reklamálni a szlovák fogyasztóvédelemhez..

Én Budapesten, személyesen vettem cseh ESP-t.


Egyébként jól tudod, KKVE-nek minősül, azaz közterületen viselése szabálysértés.

2016. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor meggondolom a dolgot. sajnos Budapestre én nem akarok felutazni egy viperáért, itt a közelben meg nem ismerek olyan embereket, akiknek lenne.
2016. szept. 13. 16:47
 9/10 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem, és szépen ki is hozták a linkelt oldalról, de 26os helyett 21eset rendeltem
2016. szept. 16. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Minimum edzett acélból kell venni valóban.Plusz szerelővéget sem árt venni hozzá,mert a laprugó idővel elgyengül.Amúgy akárki akármit mondhat, önvédelmi fegyvernek lett kitalálva,pár oktató videón ezt egyértelműen látni is.Persze az a gond ezzel,hogy azért kell hozzá némi harcművészeti szakértelem.
2016. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!