Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek van tapasztalata a pécsi REALMONT ingatlanközvetítővel kapcsolatban? Főként mint munkáltató milyenek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam róluk, pedig nemrég adtam el lakást és nagyon sok ingatlanos céggel felvettem a kapcsolatot.

Szóval kicsit gyanús.

Ha ingatlanosként szeretnél dolgozni, akkor én a Duna House-t ajánlom. Ők az egyetlen komoly cég.

2016. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. A Citrom utcában vannak. Nekem nem szimpatikusok, ezért is kérdezem, hogy ki ismeri őket. Ők akartak vállalkozóként foglalkoztatni, de nem írtam alá a szerződést, mert nem tartottam korrektnek.

A Duna Housról sok rosszat hallottam, mint ingatlanértékesítőről, de mint munkáltató nem tudom milyenek. Jelentkeztem hozzájuk, már többször is de még válaszra se méltattak.

2016. szept. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!