Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok el a szüleit...

Hogyan mondanátok el a szüleiteknek hogy füveztek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, főiskolán kezdek, és néha-néha fogyasztok marihuánát, de semmi szintetikusat. Nagyon változó, hogy milyen gyakran, volt hogy 1-2 havonta, mostanában már vagy fél éve nem is szívtam. Amíg nem albérletben laktam, addig otthon mindig rejtegetnem kellett, de feleslegesnek tartom. Szeretném nekik elárulni, hogy mondjam el nekik?

2016. szept. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt miért kell nekik elárulni? Ha lazák akkor nem fogja őket érdekelni, ha nem lazák, akkor meg beparáztatod őket. Szóval semmi értelme ezt elmesélni nekik.
2016. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsétlen szülők, részvétem nekik.
2016. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldd el nekik ezt E-mailben:


https://www.youtube.com/watch?v=TcK0MYgnHjo


Puszil titeket fiatok/lányotok:


Vezetéknév Keresztnév

2016. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges drámázni, ha valaki félévente beleszív egy füves cigibe, az nem drogos és nem is befolyásolja semmiben az életét. Tök mindegy bevallod-e.
2016. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!