Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el cigizni? És hogyan mondtátok el szüleiteknek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből cigizel és miért?
2015. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szüleid cigiznek:

Anyu vegyetek nekem is cigit vagy szokjatok le de akkor segítsetek nekem is leszokni!

Ez bejön! Inkább vesznek neked is :)

Ha nem dohányoznak akkor nagy a gond.

De már tudják. 2-3 szál után mosás után is érezni a ruhán a cigi szagát csak az nem érzi aki dohányzik.

Nekem nem volt megtiltva a cigi pedig senki nem dohányzott a családban. Volt hogy mondtam anyámnak hogy hozzál nekem egy legolcsóbb cigit. Hozott megkérdezte nekem kell e mondtam nem el akarom cserélni másra! Mondjuk ilyen családba születni kell.

Egy ismerősömet megverte az annya és 3 hét szobafogság még iskolába sem mehetett mert dohányzott!

Ha mondod mindenképpen úgy mond meg neki hogy te vagy az áldozat. És sajnálj engem mert nem tudok mit tenni mert beteg vagyok. Fogalmazd meg a saját szavaiddal.

16 alatt gondjaid lesznek mert nem folytathatod tovább.

Ugyanis az életedbe kerül a dohányzás.

Nem biztos hogy a mai cigarettákkal megéled a 18-at.

Egy Marbolo black még talán nem öl meg (2500ft) de egy fecske pegasus palmal, sofiane, hungária, ... 1000ft alatti cigi már probléma lehet. 16 évnél hormonálisan talán túl vagy a pubertáson és akkor ellenálóbb leszel az ilyen mérgekkel szemben.

Viszont ha pipázol azt még támogatom is!

Pl vizipipa. Vagy rendes égő dohánypipa 15000ft/40g dohányokkal! Hidegszálszűrővel. Én azt szívom és egészségesebb vagyok mint a korosztályom sportolói!

2015. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert cigizni baromság... plusz pénzt költesz el(nem is keveset) és tök haszontalanul mert csak bedumálják maguknak az emberek, hogy stresszoldó...inkább szokj le, több pénz marad a zsebedben és nem kell elmondanod sem.
2015. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!