Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet befolyásolni az...

Hogy lehet befolyásolni az álmokat?

Figyelt kérdés
csak olyan trükköket szeretnék amelyek legalább annyit tudnak hogy emlékezzek az álmomra, mert ha már tudom mit álmodok akkor már tudom irányítani is.
2010. ápr. 22. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ez tévedés. magát az álmot nem tudod irányítani, hiszen mikor álmodsz nem ébrenléti állapotban vagy.

az emlékezéshez segít az, ha lefekvés előtt koncentrálsz arra és mondogatod, hogy EMLÉKEZNI FOGOK AZ ÁLMOMRA,...

és mikor álmodtál, és felkelsz, rögtön írd le az ágyad mellé kikészített papírra, hogy mit álmodtál, minél részletesebben, mert mikor felkelsz reggel, már valószínű nem fogsz rá teljes részletében emlékezni, vagy egyáltalán sehogy sem fogsz rá emlékezni.

2010. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehet befolyásolni az álmokat, itt találsz leírást:

[link]

2010. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, hogy miről álmodj azt lehet, azt is lefekvés előtti koncentrációval. bocs, én úgy értelmeztem, hogy MIT álmodjál konkrétan. azt nem lehet. a témát meg lehet jelölni, de ehhez gyakorlottság kell.
2010. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló egy nagy barom ( már bocsánat a kijelentésért ) :D


akkor én nyilván mesebeli lény vagyok h ilyenre képes vagyok XD


többi válaszoló: még nem olvastam XDD

2010. ápr. 23. 16:38
 5/8 A kérdező kommentje:

másodiknak: köszi de nem sokat segített :S


harmadiknak: ugyanaz mint elsőnek csak a "barom" nélkül

2010. ápr. 23. 16:47
 6/8 anonim válasza:
de egy paraszt vagy... :SS
2014. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uh:| tényleg paraszt voltam, bocsi. 2010-ben még elég nagy pofám volt-.-
2014. jan. 26. 10:26
 8/8 smile111 válasza:

szia

lehget hogy kicsit későn írok. de elméletileg van rá mód. csak kell valami ami felhozza a tudatod, de még nem esel ki az álomból. csak anyira kell ébernek lenned hogy tudd hogy álmodsz. pl csinálj valóságtesztet napi 10-szer pl. szétnézel és memorizálod a környezeted vagy hogy milyen ruha van rajtad és ezek előjöhetnek álmodban. ezt én is olvastam szoval ha bárki rákeres talál róla info-t wikipédián is.

2015. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!