Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valahogy befolyásolni...

Lehet valahogy befolyásolni az álmokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahogy biztosan...én mindig ,megpróbálom, de amint elalszok, már nem megy xĐĐĐĐ
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet! Mikor még nem alszol és próbálsz valamiről álmodni azt álmodozásnak hívják. Tudtommal lehetetlen befolyásolni az álmokat.
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Az alvás tudatALATTI állapot hogy tudnád!!?? xD
2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint a sajátod vagy másét? Nekem alvás előtt a vizualizáció(gondolatban átélni vmit) gyakran segített jó álmokhoz. Közben zenét hallgattam:D. Persze azt hogy pontosan mit álmodtam azt nem tudtam befolyásolni, mindig valami jót. Ha más álmát szeretnéd befolyásolni, akkor elalvás előtt küldj neki álomüzenetet. Ez telepatikus úton történik. Csak annyi a dolgod, hogy kicsit ellazulsz, és a "címzettre" koncentrálsz. Aztán gondolatban küld el neki az álomképet. Minél többet gyakorlod a telepátiát, annál könnyebben, biztosabban fognak menni a dolgok. Ilyet mi is csináltunk táborban. De persze rossz álmot ne küldj, mert bevonzod még a végén bevonzod.
2011. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én tudom irányítani az álmaimat olykor olykor ha megakar valaki ölni álmomba előte gondolkozok és azt mondom neki tedd úgy is csak álmodok vagy pl ha álmomba arra kényszerülnék hogy táncoljak vagy fusák más irányba mint szeretnék tudatosan megállok és azt mondom álmodok és akkor semmi nem történhet.
2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nekem van egy könyvem az álmokról. Érdekes és a legtöbb dolog megtörtént velem is, vagy utána próbáltam ki. A könyv címe: Alkotó álom - Írta: Prof.Dr.Paul Tholey és Kaleb Utecht. Nagyon régi könyv, van vagy 20-30 éves de mindent leír, amit tudni akarsz az álmokkal kapcsolatban.
2011. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:14-es! Kipróbáltam, hihetetlen és egyből működött! A tesómra koncentráltam, hogy egy bizonyos személlyel álmodjon, reggel kérdeztem, és vele álmodott! Küldenél privit? Kérdeznek valamit.
2011. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ha befolyásolni akarom az álmomat mindig arra a személyre gondolok elalvás előtt amíg csak el nem alszok akivel álmodni szeretnék. Volt már, hogy bejött. Egy érdekesség, hogy amikor jót álmodok mindig felébredek köben de amikor rosszat soha...ennek fordítva kéne lennie.
2011. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 smile111 válasza:
ha tudod hogy álmodsz onnantól már te irányitasz. ehhez kell valami ami fölhozza a tudatodat. mondjuk valami észervétel ami a való életben nem úgy van vagy valami különös. mondjuk ez nem mindíg válhat be.
2015. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!