Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számzárat hogyan tudnám kinyitni?

Számzárat hogyan tudnám kinyitni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történt vele, egyik napról a másikra nem lehetett kinyitni.

Vagy valaki szórakozásból elállította (erre is van esély, mert volt olyan helyen a táska sajnos) vagy egyszerűen beragadt a zár? De ez utóbbit nem hinném annyira, mert mégis egy márkás, nem elhasznált táska.


Néztem a Youtube-s vidókat erről, de az ott mutatott tippek nem jöttek be nekem minimálisan se.


Már szét is kaptam kicsit a zárat fedő fémet, és nem tudom ez mit jelent, de az alatta levő fémreteszt egyik irányba se lehet elmozdítani 0,1 mm-t se.


Viszont nagyon kéne, mert minden létező papírom, fontos dolgom benne van, és nem akarnám szétvágni a táskát :(


köszi előre is ha van vkinek ötlete.


[link]


[link]



2016. szept. 16. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
1000 a lehetséges kombinációk száma:) próbálkozz.
2016. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó akkor azt is kérdezném, hogy milyen jellegű szakembert érdemes keresni akinek ez nemgond? mert hallottam h vannak erre specializált emberkék, akik komoly zárakat is kinyitnak secperc alatt ... de kik ők?
2016. szept. 16. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Lakatos.

Amúgy a fontos papírokkal tömött táskát miért hagytad nyilvános helyen őrizetlenül, nyitva?

2016. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az:123,321,000,ilyen egyszerűbbeket ;)
2016. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nos, flex lett belőle. ha hiszitek ha nem, van egy vagon video a youtuben is tudom, csak éppen egyik se jött be, pedig többen szenvedtünk vele.

úgyhogy levágva, ez a lényeg, hogy arák egye meg ....

2016. szept. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!