Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
26napja kezdtem el Roxanelle fogamzasgatlot szedni. Menstruacio 3. Napjan kezdtem el szedni figyelmeztettek, hogy ez miatt harom napot fog kesni. (Mindig vedekeztunk) Elvileg hetfon kellett volna megjonnie de ha raszamolom a harom napot ugye csutortokon kellett volna, de meg most se jott meg. A hasam alul neha be be gorcsol. Mi pehet a problema? Csak egyszeruen a hormon miatt van? Nem vagyok ketsegbe esve de nem tudom mi legyen, ha nem joj meg akkor is elkezdjem hetfon a kovetkezo level szedeset? Koszi a valaszokat (17)

#menstruáció #Fogamzàsgàtló tabletta
2016. szept. 17. 10:47
 1/1 anonim válasza:
Nekem olyan tablettám van, hogy a menstruáció első napján kellett bevenni az elsőt. Szedtem rendesen, 3 hétig véreztem, én ezért voltam anno kétségbe esve, de ez ia normális volt. A fogamzásgátlóknak 3 hónapos türelmi időt szoktak adni, szerintem szedd tovább és nyugodj meg. Ha a következő hónapban sem jön meg, keresd meg az orvosod!
2016. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!