Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Allaskeresok kozul kitoroltek...

Allaskeresok kozul kitoroltek azert mert vmi eloadason amire menni kellett nem ikszeltem be a papiron hogy reszt veszek a programban. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
igazabol azt se tudom mi ez a program de mindegy olyan sokan voltunk hogy nem hallottam hogy ikszelni kell mit lehetne tenni? mostmar mindegy? meg jart volna egy honap aktiv koruak ellatasa igy most az is elszallt

2016. szept. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Legkozelebb majd odafigyelsz, amikor segiteni akarnak rajtad.
2016. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek nem segiteni akarnak hanem az a celjuk hogy csokkentsek a munkanelkuliek szamat kitorolnek par embert annyival kevesebb a a regisztralt munkanelkuli es akkor majd lehet mondani a reformok mukodnek magyarorszag jol teljesit, masik nem tudom te ertelmi fogyatekos vagy e. de en figyeltem de az epuletben alig lehetett elferni es aki elol volt az biztos ertette mit mondanak en sajna nem
2016. szept. 17. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!