Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz, hogy külföldön...

Mi kell ahoz, hogy külföldön színész lehessek, és hány éves korban érdemes elkezdeni színészkedni?

Figyelt kérdés
Iskolára gondolok, iskolán kívüli teendők. Nyelvi tudás tudom, hogy kell. Légyszíves ne írj bántó, nem ide illő választ.!

2016. szept. 17. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Ha vkinek a vérében van mindegy mikor kezdi,de ha vki tehetsegtelen kezdjeti 3evesen is akk se lesz jo
2016. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. szept. 18. 07:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami feltétlenül szükséges: megnyerő külső, anyanyelvi szintű nyelvtudás (minél több különböző akcentust tanulj meg), jó memória és kellő elhivatottság. Az első 4-5 évben lehet, hogy semmi munkát nem kapsz és senki nem fog foglalkozni veled, és ha akkor feladod, akkor azután sem.


Ami előny: bármilyen szaktudás, pl. mixer, kozmetikus, festő, kalligráfia stb. Jogosítvány. Sporttal, zenével kapcsolatos múlt. Bármilyen korábbi színészkedéssel kapcsolatos tapasztalat (kivéve statisztálás, azt szinte sehol nem veszik figyelembe). Műveltség, klasszikus dráma ismerete és szeretete (pl. Shakespeare). Színészkedéssel kapcsolatos szakirodalom ismerete (pl. Stanislavski).

2016. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kszi a választ, én sorozatokra, filmekre gondoltam és 10 éves koromtól kezdve szerepelek színdarabokban. Szerinted ezt figyelembe veszik?
2016. okt. 9. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!