Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy találjak...

Szerintetek hogy találjak fiút szalagavatóra táncolni? Valami ötlet, segítség?

Figyelt kérdés

Már mindent megpróbáltam, de akiket ismerek, azok mind egyidősek velem, így ők nem tudnak, mert nekik is ugyanúgy szalagavatójuk lesz. Kedden kezdődnének a tánc órák Győrben, de hétfőig kell leadni, hogy kivel táncolok.


18/L



2016. szept. 18. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ötletem, hogy adj fel hirdetést, hogy táncpartnert keresel. Társkereső is szóba jöhet, mondjuk ott az emberek nagy része eléggé gáz, de vannak tipikusan táncpartner kereső oldalak. Ott már inkább kulturált a társaság. Esetleg valami rokon vagy unokatestvér valakinek haverja aki ráér nem tud szóba jönni?
2016. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Megpróbálom a táncpartner keresőt, ahogy mondtad.
2016. szept. 18. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írj, ha sikerült párt találnod :)
2016. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj meg most jut eszembe, hogy a fb-n is biztos vannak ilyen jellegű csoportok. Ott is érdemes lenne nézelődni.
2016. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja Facen keresgélj ilyen csoportokat,majd írj ha találtál :) Én 3 éve amikor nekem volt szalagavatóm én nem táncoltam,éretlen 18-ként keménygyereknek éreztem magam,hogy szembe mentem a tanárok elvárásának,szegény lány miattam nem táncolt,remélem találsz párt,mai szemmel nézve már szép a keringő :)
2016. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!