Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jegyzik meg ezt a sok...

Hogy jegyzik meg ezt a sok mindent az orvosok?

Figyelt kérdés

Például szinte az összes gyógyszert,hogy mire jó.Tudom,hogy vannak akik már tapasztalt orvosok,és a gyakorlat miatt a kisujjukból kirázzák,de a kezdők? Vagy például azt a sok anyagot az orvosin.Van erre valami módszerük? (Persze,egyértelmű hogy nem magolnak,mert az nem ér semmit,de akkor is rengeteg az egész)

Egyébként nem járok orvosira,meg semmi ilyen,csak úgy kiváncsiságból kérdem.



2016. szept. 18. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, tanulnak, sokat.

Orvosira ugyan nem jártam, de pl nálunk bioszon is be kellett vágni a rendszertant (meg mellette még tucatnyi másik vizsgára készülni), az se jobb mint a különféle hatóanyagokat magolni.

2016. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem jegyzik meg szívem, ott van előttük a gép, amikr gyakon voltam mindent a házipatika.hu-ról néztek, amiket meg mondanak neked azok meg az orvoslátogatók termékei, amik után pénzt kapnak.
2016. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!