Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valahol kapni eredeti...

Lehet valahol kapni eredeti kanadai zászlót?

Figyelt kérdés
Sok helyen, többek között eBay-en is látok sok-sok kanadai zászlót, mindenféle formában. Az arányai 3x5ft. Na és ez a baj az összessel. Az igazi kanadai zászló 2x4ft arányú, vagyis a hosszúsága kétszerese a szélességének. Ebből következik, hogy az igazi kanadai zászló valamivel laposabb, mint a világ átlag zászlói. Egyetlen helyen láttam kitéve egyet, ami valódi lehet: egy kanadai cég itteni kirendeltségénél lobog, és az az érdekessége, hogy még a fény is másabban tükröződik rajta, mint az átlagos, vékony anyagú lobogóknál. Sokkal fényesebb, és a vörös szín nagyon mély. Egy szóval minőségi. Valahonnan én is szeretnék egy olyan eredeti kiosztású, eredeti anyagú zászlót, amit nem kínai. A www.flagsunlimited.ca nem szállít Európába, pedig az valódi, kanadai kanadai zászlókat értékesít. Valakinek valami ötlet?

#Kanada #eBay #amazon #kanadai zászló #kanadai lobogó
2016. szept. 18. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt lehet kapni, de a regisztrációnál csak Canada és USA lehetőség van.
2016. szept. 18. 16:03
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. szept. 18. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
A Kanadában kapható kanadás "merchandise" is kínai gyártmány. Ezt onnan tudom, hogy Torontóból kapott kanadai mintás szuvenír tárgyak csomagolásán is kínai eredetjelülés volt. Csodálkoztam is, hogy már ebben is átvették a hatalmat. Végül is érthető, mert ott olcsó a munkaerő. Tehát nem lesz egyszerű dolgod, mert az semmire sem garancia, hogy Kanadából vásárolsz meg valamit.
2016. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából onnan ismerema Flags Unlimited-et, hogy nekem egy háromszögű kanadai zászló, aminek a címkéjén írja a nevét, és azt, hogy "Made in/Fabriqué au Canada". Duraknit anyag, tehát nem a tipikus nylon.
2016. szept. 18. 17:44
 5/8 A kérdező kommentje:
*van nekem.
2016. szept. 18. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Kanada az átcsomagolás mestere. A Made in Canada a papírra vonatkozik, amire nyomtatták az írást.
2016. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, de mégiscsak jobb, mint a Made in China, nem?
2016. szept. 23. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a jobb? A zászló ugyanaz, kínai, bevitték Kanadába ezrével, egy nagy dobozban, és ott egyesével becsomagolták.


Ha nagyon kell az arány, a jobb anyag, meg lehet varrni vagy varratni anyagból. Akkor lehet, hogy nem pont kínai, hanem valami más ázsiai országból lesz az anyag.

2016. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!