Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Má is érzi valaki rajtam...

Má is érzi valaki rajtam kivül hogy ha meglát egy szerelmes párt vagy csak gondol hasonlóra vagy esetleg a haverok igy szóba hozzák akkor ti a kedvetek is olyan lehangolt lesz hogy elmegy mindentől a kedvetek?

Figyelt kérdés
Nekem tisza rossz ugy ahogy van.az osztályba mindenkinek van párja.legszarabb hogy mikor mesélik hogy ezt meg azt csináltak egymással legszivesebben kisétálnék a teremből azt elvonulnék valahova.volt két rossz esetem is.1,mikor kint voltam haverommal meg uncsitesommal westendbe ott leültünk egy padra azt elkezdtek beszélni hogy ilyen meg olyan jó lánnyal lenni.egyszerűen már a lelkem fájt azokat hallani.mondtam nekik hogy mindjárt jövök csak wc re megyek.el is hitték.valami okot kellett találnom hogy elmennek onnan azt utána haza is mentem mert egyszerűen fájt nekem azt hallgatni.2,sulival voltunk ilyen előadáson már nem tudom hogy azt ott us szó volt a szerelemről meg mindenről.amint elkezdődött kiakartam menni de nem tudtam mert ott állt mögöttem a tanár.de fél percel később már kimentem azt csak akkor mentem vissza mikor már vége volt.3,tegnap este annyira lent voltam hogy elkezdtem nézni hogy haverom képeit amilen ő meg a barátnője van.azok annyira letaglóztak engem hogy belevágtam az ágytálmlába eggyet azt van most kis seb a kezemen.

2016. szept. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jobb kedvű leszek tőle.
2016. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én már 2 éve nem voltam szerelmes (és nem is szándékozok az lenni egy darabig :D) De én ilyenkor mindig elképzelem a párokat egy tragédiába és megírom a saját kis elképzelt drámámat magamba :D mint pl Romeó & Júlia
2016. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez óta a kérdés óta már kicsit nyugottabb vagyok valahogy ha szerelmes párt látok.annyira jó lenne ha lenne egy lány aki lenne velem de nem akármilyen hanem gamer lány lenne.járszani is tudnék vele mert minden.van itt olyan gamer lány aki esetleg ismerkedne?19 vagyok.
2016. okt. 29. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, én is így vagyok. De tudom, hogy amikor nekem volt barátom, azok az emberek meg ránk irigykedhettek, mert, talán nem is túlzok, tökéletesen összeillettünk, de nem volt elég időnk egymásra, úgyhogy a kellemetlen szakítás óta én is csak egy mások boldogságától lehangolódó személy lettem.:(

(Valaki szeressen pls. És anyway, nem vagyok gamer.)

L

2016. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt szeretnéd ha valaki szeretne?gyere probáljuk meg
2016. okt. 30. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!