Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha vkinek...

Miért van az, hogy ha vkinek kell, akkor én rögtön ugrok, de ha nekem lenne szükségem segítségre vagy figyelemre, az állítólagos barátaim vagy kifogásokat keresnek, hogy miért nem ér rá, miért nem tud segíteni, velem lenni?

Figyelt kérdés
vagy észre se veszik, hogy van vmi bajom, denagyon durván nem ( hiába mondom)?Több,legalább 4-5 emberrel van ez így....mit csinálhatok rosszul?
2008. okt. 2. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből segíteni, ha nem viszonozzák.

Hát ők se segítettek. Lehet, hogy ilyen szempontból csak kihasználnak téged.

2008. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekem azt mondta vki,hogy segits az embereken,mert az jó dolog,de ne várd el visszafele,mert ez nem mindig van így sajna.

De szerintem segiteni másokon az nagyon jó dolog,csak vannak akik visszaélnek ezzel,de ezt is le kell nyelni,mert ha vki ilyen mint te hogy rögtön ugrassz az változni ugyse fog,nem fogsz nemet mondani ha segitségedet kérik.

Soha ne várd ugyanezt az embertársaidtól,annál nagyobb legy a meglepi ha neked is ugrani fog vki.

Mert ugy néz ki mindenki visszaél a jóságoddal.

Szerintem ilyenek az emberek.

2008. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te azok közé tartozol,aki szeret segíteni másoknak akár azonnal is,ha kell.Ez mind szép és jó dolog,de azt tudni kell,hogy nem mindenki ilyen.Vannak olyanok,akiknek azonnal"kell"segíteni,de ha nekik kellene,akkor sehol sincsenek.Meg kell próbálnod nem mindjárt neked sem ugrani mások segítségére.Még ha nehéz is,így téged sem tudnak annyira kihasználni.Ha valóban barátaid,akkor elgondolkoznak azon,hogy így valami nem egészen jó.Egy barát ne csak akkor legyen valaki,ha ő szorul segítségre.
2008. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!