Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátására való...

Kisvárda kérdése:

Aktív korúak ellátására való jogosultság, és foglalkoztatást helyettesítő támogatás folyósítása megszüntethető minden felszólítás és figyelmeztetés nélkül?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem elmenni jelentkezni a megadott időpontban a Munkanélküli kirendeltségre ./ Egy hónappal utána megkaptam a határozatot./ a megszüntetésről.
2016. szept. 19. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

De ha még a kategóriát sem találod...

2016. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nem kaptál figyelmeztetést. Kizárt hogy ne kaptál volna tájékoztatást a munkaügyi központtól vagy az önkormányzattól arra az esetekre, hogy mi történik ha nem működsz együtt velük.


Az is a saját felelősséged hogy az előírt időpontban megjelensz, mert nem fognak hívogatni hogy menjél már. Neked kell tisztában lenned, számon tartanod és emlékeznek a megjelenési kötelezettségre, a szankciók tudatában.

Az, hogy valamire nem emlékszel még nem ment fel a felelősségre vonás alól. Lehet ugyanúgy nem emlékszel arra hogy elmondták mivel jár a megjelenés hiánya, vagy nem olvastad el a határozatokban amit kaptál.

2016. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben ilyen esetben előbb küldtek levelet, amiben figyelmeztettek, hogy nem jelentél meg az előírt időpontban, ma már nem teszik. Éppen ezért jobban oda kell figyelni az időpontokra, főleg annak, aki ellátást is kap. A kiskönyvbe beírják az időpontokat, csak bele kellene pillantani minden hónap elején, ha feledékeny vagy. Aki nem teszi, így jár.
2016. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kész Észak-Korea ez az ország? Mi jöhet még? Ha nem imádkozol naponta 3-szor Orbán Viktorhoz, akkor lelőnek vagy mi a fene?
2017. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!