Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve szerelmes vagyok a férfi tanáromba,félreértés ne essék semmit nem akarok tőle,igazából azt szeretném kérdezni hogy mit tegyek?Ti voltatok már ilyen szituációban esetleg?

2016. szept. 19. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Én a fönökömbe estem bele 21 ev korkülönbség van közöttünk de az ilyen kapcsolatokba ugymond csak a szexnek van helye...ezel most en nm aszt mondom hogy szerezd meg csak anyit hogy verd ki nagyon gyorsan a fejedbol...egy jo tanacs
2016. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam/vagyok. Minden egy öleléssel kezdődött(viccből megölelt)és másnap már a csajának csúfoltak.Szóltam neki de csak annyit mondott rá hogy ne érdekeljenek ezek a gúnyolások és onnantól le is sz*rtam őket de ez után elkezdett velem kedvesebben viselkedni,utánam nézett,sokszor rámkacsintott és nekem ez tetszett. Sok idő után mertem magamnak bevallani,hogy szeretem. :) Jobb jegyeket adott nekem,sose szólt rám,akárkinek szólt mindig az énnevemet mondta,engem felszólított 15-ször a többieket 2-szer. És ez a mai napig így van. Az hogy ezeket csinája velem és az is hogy szeretem őt. És persze volt pár elszólása is .. Pl: Nekem te kellesz..*nagy huuu-zás az osztálytól*..Mármint a válaszod..

És itt még el is vörösösdött. ^^

Szerintetek lehetne köztünk valami?

14 vagyok ő pedig 35.

2016. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!