Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma vettem egy videokártyát és...

Yackson kérdése:

Ma vettem egy videokártyát és bele raktam az alaplapomba. és usb ként ismeri el a videokártyát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nvidia igaz?


Némelyik nvidia vga-nál volt ilyen probléma, frissítsd a drivereket.

2016. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hiába frisititem a kártyát nem jó? amikor fel akarom rakni a drivert. nem engedi, de valamikor meg igen.

amikor fel rakja újra indul a gép és a windows betölt és onnan, le fagy. és nem megy tovább. utána hogy működjön tovább, egy rendszer vissza állítási pontot kel csináljak. és akkor működik de videó kártya driver nincs rajta?

2016. szept. 22. 10:24
 3/3 A kérdező kommentje:
amikor bele raktam a kártyát az alaplapba, és be kapcsoltam a gépet. a win7 fel rakót a kártyára egy olyan, drivert hogy NVIDIA GeForce 9400 GT ( Microsoft Corporation-WDDM v1.1) és a monitor jobb sarkán rá egyek a kis felfele mutató nyílra, egy USB mutat és ha rá megyek akkor, ki írja hogy Videóvezérlő VGA (kompatibilis)?
2016. szept. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!