Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SzupiMesterhez hogyan tudnék...

SzupiMesterhez hogyan tudnék közelebb jutni? (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Mostanság sok videót néztem tőle és most a liveok során tudtam vele kicsit beszélni viszont facebookon privátba néha írok neki leginkább zenével kapcsolatban.Nagyon szeretnék hozzá kicsit közelebb kerülni de nem tudom hogy hogyan kéne.Mondjuk a videójában megis emlegetett.Amikor visszaír annak mindig iszonyatosan örülök de azonban nem csak a zenéről szeretnék vele beszépni.Ha más témát írnék nem biztos hogy visszaírna és hát ő inkább csak tanácsot ad.Hogy kerülhetnék hozzá közelebb?

##SzupiMester
2016. szept. 19. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Te csaj vagy? Na meg érdekel még?
2017. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem fogsz tudni hozzá közel kerülni, mert az egy dolog hogy az élete egy részét megosztja a nézőivel, de amúgy zárkózott típus lehet és nem igen enged közel magához senkit. Ami szerintem érthető is, ha belegondolsz az ő helyzetébe. Egyébként pedig már abba hagyta a videózást, így kénytelen leszel másik ideált választani. Ő amúgy se volt túl hiteles. Az a fajta aki bort iszik és vizet prédikál. Azt hangoztatta a videóiban hogy ő mindenkinek válaszol emailben aki normálisan ír neki. Én írtam hónapokkal ezelőtt de válasz sose jött. Azt is hangoztatta hogy mikor szerelmes volt elkövette azt a hibát hogy hanyagolta a barátait és ezt még egyszer nem akarja elkövetni. Erre most kiderült hogy szerelmes lett és ezért hagyta abba a videózást. Akkor mégis miért hanyagolja azokat a nézőit, akik a barátainak tekintik őt?
2018. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon megkedveltem Szupimestert. Talán jobban is mint kellett volna. Nekem mint "férfi" nagyon bejön, de tudom sose fogok vele személyesen találkozni, hisz vagy 200 km-el arrébb lakom tőle. Ezért csak innen a távolból kívánom neki hogy minden álma valóra váljon :)
2018. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Ő az az ember akihez ne akarj közelkerülni,ha Ő a föld egyik oldalán van te menj a másikra.De ha mégis megpróbálnád készülj fel addig rugdosa majd a lelkedet hogy belehalsz.Csupán csak azért mert megszeretted.Ő sajnos nem tud mit kezdeni a szeretettel.
2018. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
4-es kommentelőtől kérdezem hogy miért mondod ezt? Talán személyesen ismered Szupimestert? És mélységesen megbántott?
2018. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Butters12 válasza:
Kedves 2. Kommentelő. Én írtam neki kepzeld el, nem is olyan régen egy emailt, semmi extra csak egy supermanes dolgot lattam és eszembe jutott. De nekem visszairt és normálisan!!! Pedig megtehette volna hogy nem reagál. Mindegy is ha nem tetszik akkor ne nézd a videóit, ennyi.
2018. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért? Nav-nál dolgozol?
2021. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!