Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a sok dobozzal?

Patricia918 kérdése:

Mihez kezdjek a sok dobozzal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én valami gyűjtögető féleség lehetek, de az utóbbi időben, nem vagyok hajlandó kidobni az üdítős pattintós dobozokat. Van Colás, Xixos, Liptonos meg minden amit el tudtok képzelni. Ezekre inkább olyan gyűjteményként tekintek. De újabban a tusfürdős flakonokat, a kakaósat meg a gyümölcsöset sem dobtam ki.

Nem szeretném őket lefedni, mert igazából a minájáért, meg valami másért is tartom meg őket, amit nem igazán értek. Szóval hogyan tudnám ezeket felhasználni, hogy megmaradjon úgy ahogy volt?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszkat!

Üdv.: Patricia918


2016. szept. 20. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá youtubeon "...life hacks" címen, csomó dolgot találsz. Ezek közül párat említsek:

Fűtőcső,

"Napelem"(vízmelegítő)

Pop corn csináló

Síp

Ha nem akarod "tönkretenni" vágd ki a tetejét, és tárolj benne valamit(virág, ékszer, vagy ajándékhoz csomagolás)

Egyéb doboz-ezekről is vannak videók:

Pohárka

Maszk

Ilyen-olyan rendszer

Papírdoboz:

Billiárd asztal

Csocsó asztal

2016. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

De én inkább használati tárgyra goldoltam. De ezek is nagyon jók! :)

2016. szept. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!