Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halállal kapcsolatos megérzése...

Halállal kapcsolatos megérzések? Álmok? De miért ilyen pontosak?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt rendes fizikai fájdalmakkal megéreztem egy halálesetet. Most pedig konkrétan a München-i terror támadást (helyszínileg - hol tortent es miképp ) 5 nappal előtte álmomban éltem át, mint civil. Ha valaki hasonló dolgokat érez/álmodik, kérem ossza meg.

2016. szept. 21. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakran meg szoktam érezni jelentősebb dolgokat álmomban. Álomban nagyon jól működik a telepátia.

Például a csernobili katasztrófa bekövetkeztét pontosan megéreztem amikor megtörtént. Tehát nem előre, hanem amikor éjjel megtörtént.

Ha egy terrortámadást napokkal előre megálmodtál akkor valószínű telepátiával a terroristák gondolatait érezted meg amikor azon agyaltak. Tudom hogy áltudományosan hangzik, de telepátiával mások gondolatait is meg lehet érezni. Csak a tudomány még nem talált rá magyarázatot hogy hogyan.

2016. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesanyám halála előtt mintegy 60 perccel megérztem,hogy nagy baj van vele.Kaliforniában éltem,s ő otthon.

Felhívtam őket,de nem vették fel.3 bátyámat hívtam,de ők sem válaszoltak.Végül sógornőm titkárnője adta meg főnöke mobilját,amin elköszönhettem édesanyámtól.30 perc múlva elaludt.


Sokszori tapasztalatom a megérzés.

2016. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!