Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van módszer az izzadás ellen?

Van módszer az izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Nagy meglepetésre ismerem a dezodort...Az a helyzet, hogy nekem az nem elég. Sportember vagyok, sportgimiben tanulok, és még egy light-os tesin is jobban leizzadok, mint más. Tudom, nem számít más véleménye, de van egy srác az osztályban (kilencedikes vagyok új osztállyal), aki úgymond kiszemelt, hogy én leszek az, akin levezeti a rosszkedvét. Folyton "beszól", és tesin ő felmentettként ezzel csúfolt. Nem szoktak érdekelni az ilyen kis patkányok, de valahogy beakarok illeszkedni... Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm!

2016. szept. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Izzadásgátló.


Póló helyett hordj ujjatlan trikót.


A helyes légzés sokat segít (orron be, szájon ki, mindig)


Törülköző, rendszeres pihenő.


Ne hordj műszálast.


Nem tudom melyiket próbáltad már, hátha bejön valami :)

2016. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dbkt14 válasza:
Szia. szerintem se foglalkozz vele, az ilyen emberek csak azért csinálják hogy beégetnek, mert azt akarják hogy szégyelld magad. Szerintem az a gáz hogy ő felmentettként ott ül és semmit se csinál de a szája az nagy. Az pedig egy természetes dolog hogy izzadsz, főleg ha sokat sportolsz. És arról sem tehetsz hogy jobban izzadsz, mivel nem vagyunk egyformák. De ha téged nagyon zavar, elég ha elmész egy olyan boltba ahol olyan termékek vannak amik talán segíthetnek.
2016. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. tesin van ez, és ott meg van adva, mit kell hordani.

2. eddig is ezt tettem, de azért mégis foglalkoztat :/

2016. szept. 23. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
ööö szoktál amiatt szorongani hogy bántanak? mert emiatt is izzadhatsz
2016. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem csak a Rexona vált be. A többi dezodor nem ért semmit. Szinte mindegyiket kipróbáltam már.
2016. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!