Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet fejkendőt venni?...

Hol lehet fejkendőt venni? (Munka miatt)

Figyelt kérdés

Milyen boltokban / üzletekben lehet venni ?

Munka miatt kéne mert hegesztő vagyok és a cunder ha rámegy a fejemre nem elég hogy a hajamat ki égeti de elég kellemetlen sérüléseket is okoz .

Hiába fejpajzsot használok .

Válaszokat előre köszönöm .



2016. szept. 23. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan mintás motoroskendőre gondoltál? Amit pl. Axl Rose is hordott. Én kb 1 hónappal ezelőtt láttam a new yorkerben. Nem tudom van e még ott, de érdemes megnézni. Esetleg motoros felszerelést áruló boltokban, vagy interneten, ebay, stb. Vagy veszel egyszínű pamutvászon anyagot és megvarratod. Akkor olyan leszel mint Steven Segal.
2016. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább olyan mint Hulk Hogan-nak van hogy teljes fejet be fedi olyanra gondoltam és lehetőleg egy színű meg több darabot vennék hisz jó eséllyel hamar ki égetem a lényege az lenne hogy azért végye a fejem .
2016. szept. 23. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni enyhén tűzállót, szerintem hegesztéstechnikai boltok némelyikében tudnak segíteni, meg van ilyen kis sapka alakú is, amivel csak könnyebb tán... Általában marhanagy betűkkel rajta lesz egy nagy cég neve, de annyi baj legyen. Pár száz forintért elég sokáig jó. Vagy van rendes kámzsa bőrből. Párezerért igen tartós, főleg hogy suli után azért nem lesz cél fej fölött hegeszteni általában. :)
2016. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!