Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A maxnál hogyan tudom hangosab...

A maxnál hogyan tudom hangosabbra venni a zenét? LENT

Figyelt kérdés
Teszem azt valami programmal PL:Youtube-on 100% a max hangerő én nekem halk.Akkor mondjuk lehetne 150-60-70 vagy valami program ha letöltöm a zenét és akkor úgy?Segitenétek?

2016. szept. 23. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem képes a hangszóród nagyobbra, ha mégis olyan jelet küldenél rá, ami túllépi a küszöbértéket, akkor elkezd recsegni és iszonyatosan torzítani.
2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

#1: Nem kezdene el recsegni, mert a jel eleve alacsony a lehetségeshez képest.


Egyrészt kérdés, hogy a Youtube 100%-os hangereje mellett a hangkártyád hangereje is 100%-os?


Sokat nem lehet kezdeni vele. Esetleg nézd meg a hangkártyád beállításait, hátha van valamiféle dinamika erősítés benne. A másik út egy jó fülhallgató, vagy egy nagyobb hangerejű hangfal.

2016. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!