Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 330d hangját szeretném...

Bmw e46 330d hangját szeretném hangosabbra, sportosabbra alakítani. Mehet alá a nyitott rendszer, vagy elégedjek meg a sport dobbal? Sport dob is tud nagyon jó lenni?

Figyelt kérdés

Néztem videókat nyitott rendszerekről, nagyon szép hangja lesz tőle az autónak! Viszont tisztában vagyok vele, hogy illegális.

Műszakisztatással nincs gond, inkább a rendőröktől tartok!

Van rá esély, hogy alánéz?

Több éve vezetek, mindig csak papírokat kérnek és mehetek is tovább...

Volt már valakinek gondja hasonló módosítás miatt?

És végig cső helyett, ha kiürítem a katalizátort és a dobokat jobb megoldás?

Látszatra gyári maradna...


Vagy felesleges az egész, mert egy jó sport dob is eléri ezt a hatást?


3000ccm-es dízel autóról van szó. Sor6.

Köszönöm a válaszokat!


2016. júl. 17. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve tud kárt tenni egy nyitott rendszer a motorban? Hallottam olyat, hogy besülhet a dugattyú miatta. Vagy szervízben arra is keresnek megoldást? Növelik az üzemanyag beporlasztás mennyiséget?
2016. júl. 17. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal értelmesebb lenne egy jól összeállított kipufogó rendszer.
2016. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha jól informált vagyok, akkor egy ilyen rendszer 200 ezer ft körül mozog.

Az én megoldásom viszont maximum 50 ezer ft lenne.

Ha jól meg lehetne csinálni, motorkárosodás nélkül, akkor inkább az olcsóbb megoldást választanám!

Ezért is tettem fel a kérdést.

Ha szarnám a pénzt nem tettem volna fel :)

2016. júl. 17. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

A katalizátort nem kellene kikötni, mert abban is van lambda szonda és amúgy sem jelent fojtást a teljesítményen és hangban sem, mert túlméretezett. Gondolj már a környezetedre. Nem miattad lesz környezeti katasztrófa de ha többen is elkezdik ezt csinálni akkor már lesz hatása.

Próbáld ki hogy lehúzod elöl és úgy tolatsz egyet leengedett ablakokkal, ha bemegy a kipufogógáz majd érezni fogod a különbséget hogy miért kell katalizátor.

A középdobot és a véget kicserélheted, vagy kibelezheted. Akkor legfeljebb a hang miatt fognak utálni. Egy kulturáltabb sport végdobot tegyél fel és az már elég lenne. Akkor nem fog kiátkozni senki.

2016. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágom hogy hülyegyerek kategória de nem godolod hogyha a rendőr az autó hangja miatt állít meg akkor ki fogja deríteni, hogy az mitől van?
2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!