Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Bexi-aorozat 5....

Szerintetek a Bexi-aorozat 5. reszeben mi fog történni? (Márk vagy Tomi)

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 21:19
 1/4 anonim válasza:

Nekem egy ilyen elképzelésem van...:

Szóval ugye úgy lett vége, hogy valakinek akar mondani valamit. Szerintem akkor odamegy Tomihoz és megmondja neki, hogy sétálj tovább nyugodtan😂, de mivel Leiner Lauráról van szó valami csavar biztosan lesz benne! Pl. szakít Tomóval, de nem jön ossze a Márkkal. Egyrészt mert ha azonnal összejönnének akkor nem lenne Leiner Laurás!❤ Szóval szerintem a felénél, vagy a háromnegyedénél fognak összejönni!

Nekem ez az elképzelésem.😁

2016. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is gondolkoztam már ezen.

Ugye a Nélküled végén, ahol részletek vannak az ötödik részből, abba ugye van egy olyan részlet ahol Beki megcsókol valakit.

Szerintem Tomó lesz az az ember akit Beka megcsókol. Később az egyik fesztiválon összetalákozik Márkkal, majd egy idő után szakítanak Tomival. Utána Nagy Márk koncertjén Beka is ott lesz hátul a színpad mögött, és felküldi Körte (vagy esetleg Márk) a színpadra énekelni mikor elérkezik a Somebody that I used to know. És Márk a végén megcsókolja Bekit, nem úgy mint az Illúzióban. Ezt én így inkább a vége felé kèpzelem el.

2016. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem most még Tomit választja,aztán jönnek a bonyodalmak, és végül Nagy Márk lesz végül a befutó.
2016. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SPOILER!!!!!! ÉN nem olvastam, de egy barátom mesélte: Nagy Márk lesz a befutó, Beka dobja Tomit. De Balogh úr szerint nagyon drámai, hogy nincsenek együtt, és a rajongók szeretik az ilyesmi szomorú dolgokat. Úgyhogy eljátszák, hogy nincsenek, és titokban van együtt.
2016. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!