Hogyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
Szeretnèk 20 kg-ot le adni! De Nem sikerül,mentem edzőterembe,táncra,diétáztam de 1 kg-ot se fogytam! Segítsetek,hogyan tudnék le adni 20kg-ot! Előrre is koszonom!:)

2016. szept. 24. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöszőr is kitartás kell, agyban kell eldöntened hogy márpedig megvalosítod a célod, nem vagy gyenge! Aztán ami a legfontosabb több energiát kell égetned, mint amennyit beviszel! Fussál minden nap, eddzél valamit szakaszosan... de ne csak immel ámmal, hanem rendesen! Aztán ha este megéhezel akkor csirkesalátát, halslátát ilyesmiket egyél csak. Kerüld a cukros üdítőket, nasit,alkoholt.. Nevezz ki egy napot, amikor engedhetsz ezen dolgok csábításának. Július közepe óta 8 kilót adtam le így, de meg kell dolgozni érte.
2016. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vedd vissza a bevitt szénhidrátot max. napi 60-80 g-ra. Ez 1-2 szelet kenyérben már benne van, semmiképpen se legyen több.


Gyalogolj vagy biciklizz naponta 1 óránál többet. Még jobb, ha 2 órát csinálod.

2016. szept. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!