Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkarra milyen tetoválást...

Alkarra milyen tetoválást ajánlotok?

Figyelt kérdés
valami kicsit,és színeset! :)
2010. ápr. 24. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
azt neked kéne tudni, hogy milyet akarsz
2010. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na ez az. Ne már más mondja meg. :D Azt később tuti megbánnád. :)
2010. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy csillag:)
2010. ápr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valami kínai írást.

Például: örök barátok (és ez a legjobb barátod/barátnőd is magára tetováltatja)

Vagy valami neked fontos rövid szót, mondatot.

Én láttam már ilyet alkaron, és nekem nagyon bejött.

Amúgy azt nem írtad le, fiú vagy-e, vagy lány, így nehezebb megmondani.

2010. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2010. ápr. 24. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
tövises növényt ami körbemegy az alkarodon? nekem nagyon bejön.csak mondjuk az nem kicsi...gyík,lepke,harapásnyom,körben háromszög aminek kilógnak a csúcsai és mind más szinüek,meg a kör is más színü.
2010. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

húú.hát érdekes dolgokat írtál.de ezek nem jönek be bocsi.

inkább a madarak..:) amik "kicsik és színesek" :)

2010. ápr. 28. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor kolibri:)
2010. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 H.István ***** válasza:

Először is nem tudom dolgozol-e vagy még sulizol, de sok munkahelyen nem tolerálják a tetoválást. Sajnos a tetoválás megítélése még nem olyan, mint külföldön, bár az utóbbi években azért egyre elterjedtebb. A munkahely keresésben akadály lehet az alkaron lévő tetoválás, persze munkahely függő. Én a helyedben először azon gondolkoznék, hogy mivel kapcsolatosan szeretnél tetoválást. Ha ez megvan akkor olvass utána, hogy az adott témának milyen tetoválások felelnek meg. Ez segít a választásban. Aztán természetesen a tetoválószalonok művészei tudnak neked mutatni már kész mintákat is, de ha van saját elképzelésed, akkor megrajzolnak mást is.

Csak akkor tetováltass, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy mit akarsz és hova. A tetoválás életed végéig szól. Ha sikerült dönteni és kész a tetoválás, megnézném. :)

2013. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izabella1998 válasza:
Nekem rózsák vannak rajta. Plusz egy dátum a csuklómon. Peraze ez az egész alkaromat elfoglalja.:) (belső részén van) én nagyon imádom. Nem bántam meg. Viszont ha csináltatsz akkor csak is szalonban. Sok olyan ember van aki profinak gondolja magát de korántsem azok.. elcsufitani meg gondolom nem szeretnéd magad?!:) például nekem nagyon tetszik az is hogy egy idézet ami akár rád illik vagy valami fontos dokoghoz kapcsolodik.. es ebbol a madarak szallnak ki :) szinesen a madarakat. Csodaszep:))))
2016. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!