Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválást szeretnék a csuklóm...

Tetoválást szeretnék a csuklómra. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan tetoválást szeretnék ami nem ,,divatfüggő". Pl.: ne legyen csillag mert az csak most divatos, 1-2 év múlva már nem lesz az. Ezért akarok olyat amit nem bánok meg! Semmilyen képet nem találtam csukló tetoválásokról. Tudnátok valami jót mutatni? :)
2011. júl. 14. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én is szeretnék a csuklómra tetoválást, szerintem oda kisebb feliratokat, ábrákat szoktak varrni.
2011. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen tetkóban gondolkodsz?valami kis ábra vagy inkább felirat?
2011. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
leginkább ábrát szeretnék, de felirat is jó lenne csak azt sem tudom h mi legyen a felirat :D
2011. júl. 14. 12:43
 4/5 anonim válasza:
Ha nem tudod mit tetováltass ne is tetováltass! Jól át kell gondolni mert ez nem olyasmi amit eltudsz távolítani. Amúgy kis idézet vagy akár egy masni. De mindenféleképpen valami kis "Izléses" motívum legyen. Egyik ismerősöm csuklóján például egy kis Bambi van.
2011. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pont ezért akarok olyat amit nem bánok meg:)
2011. júl. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!