Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek lázas? (A...

Hogyan lehetek lázas? (A Többi Lent)

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat várok.

14F.

Nem doga miatt nem akarok hanem honvágy miatt kollégiumos vagyok a falumtól 50 km re.A koliban én vok a legkissebb,gyengébb,ezért én vok a legtöbbet basztatva,nem elég hogy honvágyam van,nem tudok aludni,napi 2-3 órát alszok és még erre basztatnak,rossz a kedvem is.Mindíg rámjön a sírhatnék,hogy milyen jó lenne itthon pihenni,haverokkal focizni egyszerüen csak lenni,már az idegösszeroppanás szélén vagyok,anyámék nem írnak ki 3-4 napra,és még ott a suli is,tanulás,stb.Bármi jöhet,tüdőgyulladás lenne a legjobb az min 1 hónap otthon fekvés.Előre is köszönöm.



2016. szept. 25. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az szíväs. Inkább a tanulást erőltesd.

Nekem se volt könnyű, de megoldottam.

Ma már olyan állat helyen dolgozok hogy álmodni se mertem volna 400 ezer nettóért. Ha elbäszod a sulit, akkor majd mehetsz focizni üres zsebbel.

A tanulás és a suli a belépő a jó világba. Aki hülye az sehova se kell.

2016. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mondd el a szüleidnek mi van, és ha tudsz, válts iskolát. Elmondhatod a koleszigazgatónak/nevelőtanárnak is, kötelessége segíteni.
2016. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs más Magyar nyelvű suli a közelben mivel Ukrajnában lakok,anyámék hallani se akarnak a váltásról.
2016. szept. 26. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz be, lemaradsz, leromlanak a jegyeid, megbuksz és mondjuk évet ismételsz az mitől lesz jobb? Betegséget nem okozunk és kívánunk senkinek, mert ha egész életedre maradandó sérülést szerzel vagy meghalsz, az szarabb lesz mint az iskola.
2016. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Miért muszáj magyar nyelvű iskolába járnod?
2016. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok ukránul k***a nehéz nyelv
2016. szept. 26. 19:02
 7/8 anonim válasza:
Hát bajban vagy.
2016. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Ukrajnán belül hol laksz? Melyik koliba jársz?
2016. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!