Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell hörögni? A hangszá...

Hogyan kell hörögni? A hangszálak összeszorítását hogyan hozzam össze?

Figyelt kérdés
Nos, a fry vocal hörgésről és power fry hörgésről néztem eddig tutorial videókat, de sajnos még nem jöttem rá a technikára. A legtöbb videóban azt mondják, hogy szorítsuk össze a hangszálainkat és egy kis rést hagyjunk a levegőnek. Azt hogy hozzam össze? Lehet, hogy hülye kérdés meg minden, de én ezt tényleg nem tudom. Szóval hogyan is szorítsam össze a hangszálaimat? Ezt hogyan tudnám irányítani?

2016. szept. 26. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
gyomorból kell állitólag, de lehet eleve képtelen vagy olyan hangot képezni, van aki nem képes rá, van aki meg ráérez azonnal. :D
2016. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
kb olyasmi mintha olyan hangosan ordítanál amennyire bírsz és a hangszálaid közt túl gyorsan jön ki a levegő ahhoz h egyenletes legyen a hang, ezért hörgés lesz belőle
2016. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű köszi, majd gyomorból próbálgatom. :D igen a rekeszizomból légzést is minden videóban elmondták, hogy kell hozzá, azon is dolgozgatom, viszont most nagyon megijesztettél azzal, hogy van aki nem képes rá :O
2016. szept. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!