Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg jön Justin Bieber a...

Tényleg jön Justin Bieber a Bravo Otto-ra? és ha igen: ezt hol hallottad?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pfhoj remélem nem +o(
2010. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ide ne merjen jönni :@
2010. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit szerettek ezen a gyereken?

Ez egy fejlettségileg elmaradott kisgyerek,egy 16 évesnek nem így kellene kinéznie,a 12 évesek lekörzik magasságra és biológia értelemben is,nem is úgy viselkedik mint egy nagy kamasz,már mutálnia kellene és a felnőttekre hasonlítania külsőre,hangra nem kisiskolásokra.

2010. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
.. kösz a véleményeket de én nem ezt kédeztem.. ugyhogy ha vkinek van ehhez hasonló véleménye nem kell megirni..
2010. ápr. 25. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
oké bocs nem akartunk megbántani,nem tudjuk,de tényleg irritálja az embereket az alul fejlett kissrác,mert nem tudjuk mit esznek rajta és amikor pasiként emlegetik akkor kiakadunk mert egy 12 év körülnek megfelelőt látunkbenne és senki sem ad válasz,hogy mi a jó benne és mit ért azon hogy jó pasi.
2010. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon bántottatok meg tudom hogy vannak olyan emberek akik utálják de ezt nem kellene hangoztatni meg föleg nem olyan kérdésre ami nem a véleményekröl szól. amugy én szeretem és azt én döntöm el hogy kit szeretek és kit nem. te is te döntötted el és én nem szólok bele.. :S
2010. ápr. 28. 20:12
 7/11 A kérdező kommentje:
amuyg szerintem nem annyira jó pasi. inkább csak aranyos.:$ föleg amikor mosolyog:$^^ am meg kezd mutálnii a hangja.(:
2010. ápr. 28. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:

oké bocsi nem akartalak bántani és leszólni az izlésedet se,valószinűleg még kis tini vagy.


Csak tényleg az szokott idegesíteni amikor ilyen kisfiúkat pasinka akarnak belállítani,mert tényleg nagyon le van maradva a fejlődésben,szóval inkább kisfiúnak látszik.Igen a mosolya helyes,de egy kisfiút lát és hall az ember ha nézi és a gesztusai és a minikája is inkább kisgyerekes.De szerintem ezt te is látod.Szerintem sokakat ez zavar.


Azért remélem jön,de csak miattad.


Remélem nem sértettelek meg,az én időmben meg sokan ilyen Kozsókért voltak oda képzeld,hát majd kiakadtam akkoriban,mert nem viselkedett férfiassan stb.

2010. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hátén is észrevettem de kezd mutálni a hangja ugyh már sztem kezd "férfiasabbodni" :D amugy köszi remélem énis jön de inkább a Cometre jöjjön.(:


kozsóó.XD

2010. máj. 2. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
nem. ugyan már, a repcsijegyét se bírnák kifizetni
2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!