Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a mikrocenzus?

Mi az a mikrocenzus?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet mikrocenzus felirattal. Mi ez? Valami kerdoiv szerusegrol lehet szo. A neten kell kitolteni. Kotelezo ez?

2016. szept. 26. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mini népszámlálás. Nem fog fájni. :)
2016. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kötelező, de ha kinyitod vélhetően ezt le is írják benne.
2016. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kis népszámlálás.

Érdemesebb neten kitölteni szerintem,én nem várnám meg a laptopos kérdezőbiztosokat.Amúgy kötelező.

[link]

2016. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha abban a házban pont nem lakik senki, csak jövő nyáron költöznénk?
2016. szept. 30. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
neten is ki lehet tölteni, ott ajándékokat is sorsolnak ki a kitöltők között, még mindig jobb, mintha valami kérdezőbiztos kíváncsiskodna a családi viszonyokról. kötelező. de elég faramuci kérdések vannak, a végén ellenőrizni kell és javítani a dolgokat, ahhoz hogy befogadja a gép a sikeres kitöltést. kódot is ad kitöltés után. még jóhogy azt nem kérdezik, hogy ki hányas bugyit hord a házban.
2016. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Bizonyos kérdések kitöltése nem kötelező (31-39.2)


Itt fent van a személyekre vonatkozó kérdőív:

[link]


Alig akarom elhinni, hogy végre felfogta a magyar állam, hogy valaki több nemzetiséghez is tartozhat, nemcsak egyhez. Sőt több anyanyelve is lehet. Húsz éve erről csak álmodni lehetett.

2016. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sikerült kitöltenem. Mivel még csak felújítunk és nem lakunk ott, így alig pár kérdésre kellett válaszolnom. Köszönöm szèpen a válaszokat!
2016. okt. 1. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:

A mikrocenzus az két nagy népszámlálás közötti kis, átlagolt népszámlálás, és a vele együtt járó sallang kérdések. Volt ilyen régebben is, de kötelezővé tavaly tették. Előtte csak a nagyok voltak kötelezőek.


Értelme? Hát ilyen formában nem sok, a kérdések egy része felesleges, ami lényeges lenne meg egy kalap alá van véve. Nálam pl. nem volt villanykábel csere pedig kéne, mert aluból van, ellenben a vas vízcsöveket cseréltettem rézre. De ez mind egy kérdés alatt van egy Igennel vagy Nemmel elintézve, most erre akármit írok statisztikailag ferdíteni fog, mert se nem korszerű az épület, de mégis igent kell rá nyomnom mert vízvezetéket cseréltem.


Bezzeg az fontos nekik, hogy volt-e az elmúlt 10 évben bojlercsere. Persze, hogy volt, ezek a szarok a felét is épp kibírják... Nem tudom az azonos neműek élettársi kapcsolata miért fontos, nem vagyok homo, de ez még így biként is felesleges kérdés. Az meg hogy hol dolgozol, még szerencse, hogy a cég nevét nem kötelező megadni, de mintha nem tudnák amúgy se, születési dátum és lakcím benne van, innentől kezdve pontosan tudják ki írja az ívet és mindent tudnak róla, hiába "névtelen". Ezzel együtt az a része hülyeség is, a lakáskérdőív az aminek értelme lenne, de az meg összecsapott.

2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze azt elfelejtettem a végére írni, még mielőtt valaki belekötne, nem fikázom, csak nem jól van megoldva. Értelme lenne a kérdőívnek és jó is lenne, csak ami lényeges azt nem részletezik eléggé, ami nem lényeges, az meg eleve miért van benne.
2016. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elején kérdezi az anyanyelvet meg a beszélt egyéb nyelveket, hiába írsz magyart, a végén feldobja a kérdést arra milyen nyelveken beszélsz a baráti körben stb. Szerintem kínaiul. :D


A végén nem engedte elküldeni, mert a nem kötelező kérdésekre nem válaszoltam.... De az asszem 10-ből csak kettőnél hisztizett érte, a volt-e betegségem elmúlt 6 hónapban, illetve van-e tartós betegségem. Persze benyomtam nem kívánok válaszolnit, akkor most jobb? A másik 8-nál miért nem kérte akkor vagy itt miért kérte?


Ezt mi informatikusok úgy hívjuk béta állapotú program, mert tényleg vannak benne átgondolatlanságok és feleslegek meg bugok. Ebből ugye következtethető mennyit is érnek ezek a statisztikák mikor kihozzák a tvben.... El tudom képzelni ahogy a Józsika és társai kocsmatöltelékek ezt, hogy töltik ki hitelesen. :D Társaságban beszélt nyelv: ámblöblöblöbknjnnkukus

2016. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!