Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor mi legyek, és hová...

Most akkor mi legyek, és hová menjek továbbtanulni így? FONTOS!

Figyelt kérdés

5.es korom óta tudom hogy színésznő szeretnék lenni... bárkit megkérdeztem mi áll jól nekem ezt mondta ... kisgyerekkorom óta szeretek szerepelni és verset mondani meg minden.. mindenki ilyennek ismer... azt is tudom hogy nagyon szeretek eljátszani dolgokat ... tudom hogy csak ezt szeretem csinálni .. például 5.dikben annyira akartam ezt hogy én magam alapítottam színi szakkör és adtuk elő az általam kitalált sztorikat közönség előtt.... múltkor például eljátszottam valamit anyámnak és olyan jól sikerült hogy fél óráig röhögött ( mert vicces volt )


és akkor most az a baj hogy 8.-os vok és itt a pályaválasztás .. szakemberek jönnek a sulinkba hogy ki mi akar lenni, illetve hová akar menni .. mindenki egyszerű szakmát mondd hogy, asztalos, ápolónő, valaki építészmérnök ... rám nem került a sor de mit mondtam volna ?? az osztálytársaim közül csak a barátaim tudják hogy én ezt komolyan gondolom .... a többiek azt hiszik hogy már kinőttem .. :SS az apám nem engedi azt akarja hogy cukrász vagy fodrász legyek, nem kell gimnáziumba mennem és diploma sem kell :SS anyám akarja mindent amit én de mit tegyek ???? kövessem az álmaimat vagy legyek cukrász ?? :SS pfúj ... mindenki egyszerűt akar egyszerű sulival ... én a pécsi művészeti iskolába szeretnék jelentkezni ... mert ugye ott van drámaszak ...szerintetek ??? :'(


2011. okt. 9. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem édesapád nem véletlen akarja a cukrász vagy fodrász szakmát neked.
2011. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha megkérdezhetem szerinted miért akarja ?
2011. okt. 9. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Alacsony a színvonal a sulidban. Meg apádnak sincsenek valami nagy álmai. :D Lögyé' szín - tiszta - ész! ;)
2011. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondolatok fogalmazódtak meg az elmémben, mint az előző 2 válaszolónak. Nyilván nem elég "erős" az iskola, ahová jelenleg jársz. Ez megállapítható a a fogalmazásodból és a helyesírásodból, de nem hiszem, hogy buta vagy.


Ismerek egy embert, aki szintén egy nagyon gyenge általános iskolába járt, ahol nem tanulhatott sokat, és elvették az önbizalmát. Őt is szakmunkásképzőbe küldték, de volt egy tanár, aki segített neki, és végül felvették egy aránylag jó gimnáziumba. Jelenleg a szegedi egyetemen tanul, matek szakon.


Egy jó színésznek nagyon műveltnek és intelligensnek kell lennie. Szerintem te is lehetsz színész, ha mostantól nagyon sokat tanulsz, és tudatosan készülsz.

Ha írsz, akkor adhatok neked pár tanácsot, hogy mit érdemes tenned. De csak akkor írj, ha tényleg komolyan gondolod, és hajlandó vagy keményen tanulni!

2011. okt. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!