Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek magyar nyelvű fórumok...

TG 495 kérdése:

Léteznek magyar nyelvű fórumok amelyek a magyar alvilággal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Engem érdekel a jelenlegi magyar alvilág helyzete és amiatt vagyok kíváncsi ilyen jellegű fórumokra ( ha egyáltalán léteznek ) .


Előre köszönöm a válaszokat .



2016. szept. 28. 17:27
 1/2 anonim válasza:

Elérhető fórum szerintem nincs,érdekes lenne hogy bárki beleolvashatna az "alvilág" ügyeibe. Viszont a deep/darkweben rengetek ilyen dolog van,csak komplikált a hozzáférés.

Egyébként ha a magyar alvilágra vagy kíváncsi ajánlom Jurányi Zsolt könyveit. Ez inkább a régi maffia időkről szól,de nagyon érdekes és jó könyv. :)

2016. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amúgy en egy olyan fajta fórumra gondoltam amin közönséges civilek írogatnak , nem egy valódi gengszter fórumra ( ami valoszinüleg nem is létezik ) .


Kell hogy legyenek olyan civilek akik jártasak az ilyesmiben szóval azért tettem fel ezt a kérdest .


Ám kösz a válaszért .

2016. okt. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!