Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 4-ben mindig csak lányom...

Sims 4-ben mindig csak lányom születik. Lehet valamit tenni, hogy fiú is szülessen?

Figyelt kérdés
Már valaki írta, hogy elvileg lehet a játékban valami bug, hogy vagy csak lány, vagy csak fiú születik. Nekem eddig kizárólag lány született. Esetleg lehet tenni valamit, hogy fiú is szülessen?

2016. szept. 29. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak balszerencse, nekem nincs semmi bigyó meg bug beállítva, még is egyszer fiam, egyszer lányom születik.


Nekem csak annyi bajom van vele, hogy mem írja ki hogy molyen nemű gyerekem születetz, csak annyit, hogy "kisbabád született" és így mindog csak a nevekből tudok rájönni, hogy milyen nemű is lehet.

2016. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem, hogy csak balszerencse. Csak sajnos eddig tényleg mindig csak lány született, pedig már próbáltam jópárszor.
2016. szept. 29. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz akkor lehet úgy befolyásolni a szülentendő baba nemét ha zenét hallgatsz terhesen. Ha a Listen to Pop-ra kattintasz lányod, ha a Listen to Spooky-ra fiad fog születni. Ez nekem eddig bevált csak az a lényeg, hogy sokszor hallgasd a Simeddel.
2016. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!