Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Én csinált...

Mit csináljak vele? Én csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Nemrég összevesztem egy barátnőmmel, mert hisztizett az ingafutáson. Nagyon maximalista, és nem fut túl jó. Én mondhatni fogyatékos vagyok, nem tudok futni, tesi felmentésem van. Ő meg elkezdte, hogy örüljek, hogy nem kell ingát futnom, így nem kapok rá rossz jegyet, én meg erre azt mondtam neki, hogy bármit megtennék ha tudnék futni. Ezen eléggé hajbakaptunk, mert azt mondja, hogy ő a legrosszabb, és az se túl jó érzés, dehát én meg EGYÁLTALÁN nem tudok futni! Mit kellett volna mondanom?
2016. szept. 29. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha hisztizni akar, hisztizzen. Ne te kerj bocsanatot olyasmiert, amit nem kovettel el, mert csak megalazod magadat elotte.
2016. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!