Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részletfizetésre szeretnék...

Részletfizetésre szeretnék egy laptopot vásárolni a media marktban, de ami nekem kellene nem található meg az üzletben. Ha brmegyek az üzletbe ott megrendelnék-e nekem a laptopot és úgy meg tudnám-e venni részletre?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Két dolog miatt.

Az egyik az, hogy túl nagy hálózat és ezen felül nem is laptop szaküzlet. Rendeléseket csak olyan termékre szoktak felvenni üzletek, amelyek egyébként is szerepelnek a palettán, csak éppen nincs.

A másik pedig az, hogy sem az üzlet nem ad hitelre olyan dolgot, ami nincs raktáron, sem a hitelező nem ad pénzt ilyesmire.

2016. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm!

Csak azért gondoltam ilyenre mert a honlapjukon láttam de voltam két ületben is bent de egyikben sem volt megtalálható.

2016. szept. 29. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a honlapjukon szerepel, akkor nagy valószínűséggel meg lehet rendelni. Bár náluk még nem próbáltam.

Most vásároltam éppen hitelre műszaki cikket, s mindenhol abba ütköztem, hogy csak raktáron lévő termékre lehet hitelt kérni (a webes rendelésnél).

Üzletekben nem jártam körbe ez után érdeklődve. Ott lehet mások a feltételek.

2016. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!