Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórólapozásban hogyan tudnék...

Szórólapozásban hogyan tudnék gyorsulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

naponta kb. 4000db szórólapot kell kiszórnom, jól látjátok NÉGYEZER db-ot.

500db-os kötegekben vannak a lapok.

Miután elfogy az 500-as köteg, veszem kezembe az újabb 500db-os köteget. Szóval a lényeg a következő:


Sokszor összeragadnak a lapok, és akárhogy próbálom kézügyességemmel forgatni a paklit, előtte mielőtt elkezdem szórni mindig jól megrázom kezemmel a levegőben, utána pedig a szórólapok végeit tenyeremhez ütögetem ugyanilyen rázó mozdulattal. De mégis sok esetben egyenként kell az összeragadt lapokat leválasztani egymásról, és emiatt lassulok sebességben.


A belső postaládákat általában hármasával négyesével szoktam szórni soronként. Hogyan gyorsulhatnék? Tudtok jó ötleteket? És hogyan lehet kiküszöbölni, hogy ne legyen gyakori a lapok egymáshoz tapadása?


Köszi előre is a segítségeteket!


25/F



2016. szept. 30. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miután elfogy az 500-as köteg, veszem kezembe az újabb 500db-os köteget"

Ezt a részt kihagyhatod.

3 képcsőházban megy el 100 darab. Ezért kár 15 lépcsőházra valót szorongatnod.

Én hátizsákkal jártam, előre a pántokra fogattam egy műanyag irattartót. Oda dobtam a köteget, onnan vettem ki kisebb adagot és a széleit próbáltam szétmasszírozni, vagy visszadobtam bele ami nagyon gáz.

Nem szäroztam vele ha sok volt összeragadva, visszavittem párszor hogy a fizetség csak a terjesztést tartalmazza, a nyomdai utómunkát nem.

2016. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A területen lévő boltokba és intézményekbe is rakjál!

Tuti gyorsabb lesz és a raklámértékéből se veszít.

Bemész 10 helyre, mindenhol otthagysz 20-30 darabot, máris 2-3százzal előrébb vagy.

2017. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!