Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában mennyi az átlag...

Amerikában mennyi az átlag fizetés?

Figyelt kérdés
Például, ha kap valaki 20 dollárt, az náluk sok? És a nagyobb címletek? 100, 500, 1000 dollárra gondolok.
2016. szept. 30. 21:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
28000 dollár az évi átlag jövedelem
2016. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Egyébként amerikában aki dolgozik, és főleg olyan munkája van amihez szakképesítés kell(vagyis nem segédmunkás) azok a 28000 dollárnál jóval többet keresnek.


PL: egy korházi szakorvos 100 ezer környékén keres évente.

Ott a lakhatás ami nagyon drága(mondjuk mostmár itt is sajnos) a kaja az az ő fizetésükhöz viszonyítva fillérekért van

Ezért pazarolnak is rendesen.

2016. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Melyik országban?


Milyen nagyobb címletek?? 500 meg 1000 dolláros címletek kb. 50 éve nincsenek, de akkoriban se nagyon használták.

2016. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor milyen pénzek vannak forgalomban? Mai kommentelő, csak szeretném tudni, hogy ne beszéljek butaságokat.
2016. okt. 1. 15:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ehhez előbb tudnom kéne, hogy melyik országról beszélsz meg, hogy melyik dollárról?


Van USA dollár, hong konkgi dollár, ausztrál, kanadai stb...

2016. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
USA dollár. Azért érdekelne, mert óriási különbségeket hallok és olvasok. Például félmillió dollár csak úgy, vagy nesze itt van húsz dolcsi és csönd legyen. Vagy befektetett tízmilliót és most milliárdos.
2016. okt. 3. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:
2016. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leirom az en peldamat, hatha segit.


2003 es 2006 kozott (illegaliskent) takaritasert/gyerekvigyazasert kaptam orankent 10 dollart tisztan, zsebbe, adozas nelkul. Idovel a csaladok felemeltek a fizumat 12-re. Volt olyan csalad ahol 4 gyerek volt, ott 15-t kerestem orankent. Volt egy gazdag csalad, ahova csak esti babysittre jartam nagyritkan, ok 20at adtak orankent, de ok csak moziba mentek, ami kb. 3-4 ora volt szombat estenkent.


Amikor megszereztem a papirokat bealltam egy ceghez dolgozni irodai munkara es kezdetben kb. 18 dollart kerestem orankent. Most vagyok itt 10 eve es most keresek $27/ora, de szerintem is es mindenki szerint h.lye szerencses vagyok mert marhara tul vagyok fizetve.


A legnagyobb cimlet ami forgalomban van az a $100.


Szeles skalaja van az emberek eletszinvonalanak es ezert a husz dollar mast jelent nekem meg mast egy hires szinesznek peldaul, meg egy 4 gyereket nevelo illegalis meka bevandorlonak.


Egy apolo megkeresi a 40 dollart is orankent, de ugye odaig el kellett jutni egeszsegugyi sulival es annak a reszleteit evekig nyogik, ugyh a 40 dollar az nem is olyan jo.

A fonokom ugyvedje orankent 1095 dollart szamol fel neki. Erted, felveszi a telefont, beleszol hogy hallo, fel orat pofaznak es hopp, 5szaz dollar kiugrott az ablakon....

Az egyik ismerosom pilota oktato, o 90 dollart ker egy ora oktatasert...

2016. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a fizu havonta megjelenik valamilyen számlán? Vagy nap végén kezébe nyomják az aznapi bért?
2016. okt. 4. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Segito szandekkal leirok egy valos tapasztalatot es lepontoztok? Megis mi a phaszert? Fogadjunk, hogy irigykedtek! Otthon a fotelbol vagyakoztok az USAba, amit csak a filmekbol ismertek...szanalmas banda...


És a fizu havonta megjelenik valamilyen számlán? Vagy nap végén kezébe nyomják az aznapi bért?

Attol fugg. Amig az ember illegalis addig altalaban KPben vagy csekken kapja a penzet. En legalabbis igy kaptam. A csekket beraktam a bankszamlamra. A KP-t elkoltottem.

Amikor legalis lettem a ceg bejelentett, bankszamlara kapom utalva a fizut, havonta 2x. Ebbol mar az ado le van vonva.

2016. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!