Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemetorszagban hol csinalhatok...

Nemetorszagban hol csinalhatok uj szemelyit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy elloptak a penztarcam,benne a szemelyimmel. Nem sikerult megtalalni a tolvajt. Haza menni nem tudok. Tudja valaki mi ilyenkor a teendo? Nagyon halas lennek ha valaki adna valami infot!

2016. okt. 2. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Konzulátuson minden információt megkapsz.
2016. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt en is tudom de nagyon messze van tolem! Gondoltam amig eljutok oda addig itt kerdezem. De sztem itt se tudok meg semmit! Amugy koszonom a valaszod!
2016. okt. 2. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Szemelyi igazolvanyt es vezetoi engedelyt csak okmanyirodaban/kormanyablaknal tudsz intezni, konzulatuson nem. Ott csak utlevelet tudsz igenyelni.


De ha elloptak a szemelyid az illetekes rendorsegen minel elobb jelentsd be, mert Magyarorszagon az uj szemelyi igazolvany keszitesenel kerni fogjak a nemet nyelvu jegyzokonyvet. (nekem is tapasztalat sajnos)

2016. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja meg egy: ha nincs esetleg most ervenyes utleveled, a konzulatuson igenyelhetsz, de kb 6 het mire megjon
2016. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a konzulatuson magyarul beszelnek :)
2016. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, alpári trágár válaszodra bátortalanul jegyezném meg, hogy a magyar konzulátusson beszélnek magyarul. Ezért magyar konzulátus, hogy segítsenek még az ilyen szerencsétleneknek is, mint te.
2016. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!